egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Антистресовый масаж

Стоимость: 
370 грн
Длительность: 
1 година 15 хвилин

Сучасне життя мегаполісів, таких як Дніпропетровськ, вимагає від людини великої фізичної і енергетичної віддачі. Щоденний круговорот подій змушує нас робити вибір, приймати відповідальні рішення, періодично нервувати і напружуватися. В наслідок чого, людина стає жертвою стресів. Різкі перепади настрою, безпричинне роздратування, агресивні реакції і втрата почуття гумору - це симптоми психічного перенапруження і перші ознаки нервового виснаження, які в подальшому можуть призвести до синдрому хронічної втоми, фізичного виснаження.

У нашому салоні еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську ми створили всі умови для Вашого повноцінного відпочинку і чудового настрою. Антистресовий масаж - це оздоровча і розслаблююча прелюдія до основного еротичного масажу.

Згідно індійської філософії, на маківці розташована активна точка (чакра), яка є найвищим енергетичним центром людини, що з'єднує всі канали, по яких тече життєва сила. Тому антистресовий масаж голови «просвітлює» розум, покращує пам'ять, загострює сприйняття, а також відкриває свідомість для обміну енергіями.

Ледь вловимий, чарівний пряний аромат в кімнаті нашого затишного масажного салону обволікає Вас, і, за мить, душа занурюється в гостре передчуття тілесного задоволення. В цей час, продовжуючи Антистресовий масаж, руки ласкавої Богині легенько погладжують Вашу голову. Повітряні дотики допоможуть Вам відчути спокій і умиротворення.

Випробувавши антистресовий масаж у нас в салоні, Ви оціните багатогранність приємних відчуттів і емоцій, народжених завдяки мистецтву дотиків, і обов'язково захочете спробувати інші види масажу. Приходьте до нас в салон еротичного масажу «Egoist», щоб прогнати зі свого життя стреси, а натомість придбати бадьорість і смак до життя. Будьте впевнені - антистресовий масаж допоможе Вам у цьому!

P.S. Нагадуємо нашому дорогому гостеві, що проведення будь-якої програми масажу може бути за участю однієї або двох дівчат масажисток, на Ваш вибір.