egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Шведський масаж

Стоимость: 
400 грн
Длительность: 
1 година

Шведський масаж - ідеальний спосіб зняття психічного та емоційного стресу, фізичного та розумового напруження, яким, на жаль, ми схильні в сучасній метушливого життя.

Прекрасні чарівниці масажистки делікатно і відповідально подбають про Ваше тіло під час шведського масажу. Техніка, розроблена шведським фахівцем Лінгом, включає кращі елементи різних древніх методик масажу (римської, грецької, китайської). Вона воістину чудотворна! Чарівниці нашого масажного салону в Дніпропетровську "Egoist" знають, як перетворити лікувальний процес в феєричне дійство.

Божественні руки чудових див погладжують Ваше тіло, налаштовуючи плоть на розслаблення. Головними нотами шведського масажу є різноманітні, сильні і легкі, м'які і жорсткі розтирання ділянок тіла, які потребують оздоровлення. Ви непомітно для себе поринете в солодку нірвану, а можливо підете в царство Морфея. Крізь дрімоту відчуєте, як лікувальна процедура перетвориться в ритуал насолоди. Звичайно ж, в результаті дії шведського масажу Ваші м'язи стануть більш еластичними, а контури тіла підтягнутими і спокусливими. Але головне, що після закінчення чудового дійства шведського масажу Ви відчуєте себе повністю відпочив, бадьорим, сповненим сил. Ви оціните сприятливу атмосферу нашого масажного салону і професіоналізм дівчат.