egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Подарунковий сертифікат

Кожен з нас неодноразово стикався з важким вибором оригінального, але при цьому потрібного подарунка для своїх рідних і близьких. Подарунок завжди повинен нести в собі приємні і яскраві емоції. Подарунок - це в першу чергу можливість показати прихильність і виказати симпатію однієї людини до іншої. Цінність подарунка криється, звичайно ж, в його унікальності.
Наш салон еротичного масажу "Egoist" в Дніпропетровську рекомендує в якості ексклюзивного і ефектного подарунка - Подарунковий сертифікат на масаж «Egoist». У Вас є бажання зробити приємність своєму другові, дружину, колезі, начальнику - тоді Подарунковий сертифікат на масаж «Egoist» створений саме для Вас. Повірте і перевірте, Ви не помилитеся, зупинивши свій вибір на масажі в нашому салоні. Райська насолода і чуттєве задоволення припаде до смаку і витонченому гурману і любителю новачкові. До речі, масаж в подарунок - відмінний варіант для тих, у кого, здавалося б, все є. Подарунковий сертифікат на масаж «Egoist» буде для Ваших близьких справжнім яскравим відпочинком серед сірих буднів побуту.
 
Подарунковий сертифікат на масаж від салону «Egoist» еротичного масажу в Дніпропетровську - це найкращий і незабутній подарунок!
 
Ви зробили свій вибір ?! Тоді наш салон «Egoist» еротичного масажу в Дніпропетровську пропонує Вам придбати подарунковий сертифікат на масаж. Цей універсально всім відповідний подарунок має свої особливості:
 
  • Термін дії подарункового сертифіката на масаж, як правило, обмежений і триває не більше 3-х місяців.
  • Подарунковий сертифікат на масаж не є іменним.
  • Подарунковий сертифікат на масаж не передбачає виконання процедури масажу у певній масажистки. Вибір масажистки за власником подарункового сертифіката.
  • Час проведення масажу по подарунковому сертифікату потрібно, як і на звичайний масаж, погоджувати заздалегідь.
  • Вартість подарункового сертифіката відповідає ціні процедури масажу в салоні.
  • Згідно подарункового сертифіката на масаж, процедура проводиться в повному обсязі, т. Е, якщо тривалість масажу становить 1 годину, то в подарунковому варіанті масажу вона також складе 1 годину.