egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Салон масажу для чоловіків "Egoist"

Правила відвідування салону еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську:

 1. Вхід особам до 18 років суворо заборонений в наш масажний салон "Egoist"
 2. Особам у стані сильного алкогольного або наркотичного сп'яніння може бути відмовлено в наданні послуг, так як Вам не вдасться в такому стані досягти належних відчуттів, а ми в цьому випадку не зможемо Вам гарантувати отримання максимальної релаксації.
 3. Співробітники і майстри еротик масажу для чоловіків в Дніпропетровську в нашому салоні «Egoist» послуги інтимного характеру не надають. Переконливе прохання не руйнувати культуру наших програм.
 4. Майстер має право припинити процедуру релаксації через:
  • пропозицію клієнта надати інтимні послуги співробітникам масажного салону «Egoist»;
  • проникаючі ласки клієнта в області зони «бікіні» масажисток;
  • фізичне схиляння до інтиму, за грубе і нахабне ставлення до майстрів масажного салону «Egoist»;
  • якщо у клієнта є очевидні ознаки шкірних хвороб або інших захворювань, що мають протипоказання для релаксації: підвищена температура, захворювання в гострій формі;
  • етика нашого масажного салону в Дніпропетровську «Egoist» передбачає повну конфіденційність. Ми Вам гарантуємо повну відсутність аудіо- та відеозапису. Відвідувачам нашого масажного салону в Дніпропетровську «Egoist» також забороняється приносити на сеанс будь-яку звуко- або відеозаписуючу апаратуру, а також презервативи, секс-приналежності (в тому числі вібратори) і наркотичні речовини.

В цьому випадку гроші за послуги не повертаються! Ми Вас цінуємо і сподіваємося на взаєморозуміння!

Про масажний салон «Egoist» в Дніпропетровську

Салон еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську працює цілодобово і без вихідних. Ми відкриті і працюємо для Вас в будь-який час!

Салон еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську - це незвичайний, дивовижний, чоловічий салон в самому центрі міста Дніпропетровськ, в якому ми створили незабутню, затишну і розслаблюючу атмосферу, де наші дівчата масажистки - чарівниці допоможуть Вам доторкнутися до світу чуттєвої еротики, блаженства, гармонії і релаксації.

У нашому салоні еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську ми використовуємо унікальну техніку сексуального збудження. Еротичний масаж - це яскраві, барвисті переживання, незвичайно сильне почуття збудження і найсильніша ступінь оргазму, яка недосяжна при звичайному сексі.

Більшість наших нових відвідувачів стають не тільки постійними клієнтами салону еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську, а й нашими кращими друзями. Книга відгуків нашого масажного салону вміщує вдячні відгуки, визнання і найкращі побажання від гостей з різних міст нашої країни. Іноземні гості, що побували з візитом в нашому місті один раз, мріють знову повернутися в Дніпропетровськ, зайти в наш затишний і надзвичайно комфортний салон і знову зануритися в країну мрій і насолод хоча б на годинку. Чарівно прекрасні дівчата нашого масажного салону «Egoist» в Дніпропетровську запрошують Вас пережити яскраві моменти неймовірної радості і захоплення. Так само радимо звернути увагу на боді масаж і релакс масаж. Ласкаві руки умілих масажисток звільнять вас від повсякденного життя і турбот, знімуть напругу в тілі і душі, відновлять сили, подарують відчуття блаженства і повноти життя.

Ми цінуємо і поважаємо своїх клієнтів і сподіваємося на взаємну повагу до майстрів нашого салону «Egoist»