egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Салон масажу для чоловіків "Egoist"

Правила відвідування салону еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську:

 1. Вхід особам до 18 років суворо заборонений в наш масажний салон "Egoist"
 2. Особам у стані сильного алкогольного або наркотичного сп'яніння може бути відмовлено в наданні послуг, так як Вам не вдасться в такому стані досягти належних відчуттів, а ми в цьому випадку не зможемо Вам гарантувати отримання максимальної релаксації.
 3. Співробітники і майстри еротик масажу для чоловіків в Дніпропетровську в нашому салоні «Egoist» послуги інтимного характеру не надають. Переконливе прохання не руйнувати культуру наших програм.
 4. Заборонено курити сигарети, електррнние сигарети (будь-яких видів) наркотичні речовини.
 5. Якщо гість навмисне приніс шкоду майну нашого салону він зобов'язується відшкодувати повну вартість зіпсованого інвентарю.
 6. Якщо гість бажає вийти покурити під час сеансу масажу час сеансу масажу не увілічіть. Куріння входить в ваш час.
 7. Майстер має право припинити процедуру релаксації через:
  • пропозицію клієнта надати інтимні послуги співробітникам масажного салону «Egoist»;
  • проникаючі ласки клієнта в області зони «бікіні» масажисток;
  • фізичне схиляння до інтиму, за грубе і нахабне ставлення до майстрів масажного салону «Egoist»;
  • якщо у клієнта є очевидні ознаки шкірних хвороб або інших захворювань, що мають протипоказання для релаксації: підвищена температура, захворювання в гострій формі;
  • етика нашого масажного салону в Дніпропетровську «Egoist» передбачає повну конфіденційність. Ми Вам гарантуємо повну відсутність аудіо- та відеозапису. Відвідувачам нашого масажного салону в Дніпропетровську «Egoist» також забороняється приносити на сеанс будь-яку звуко- або відеозаписуючу апаратуру, а також презервативи, секс-приналежності (в тому числі вібратори) і наркотичні речовини.

В цьому випадку гроші за послуги не повертаються! Ми Вас цінуємо і сподіваємося на взаєморозуміння!

Про масажний салон «Egoist» в Дніпропетровську

Салон еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську працює цілодобово і без вихідних. Ми відкриті і працюємо для Вас в будь-який час!

Салон еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську - це незвичайний, дивовижний, чоловічий салон в самому центрі міста Дніпропетровськ, в якому ми створили незабутню, затишну і розслаблюючу атмосферу, де наші дівчата масажистки - чарівниці допоможуть Вам доторкнутися до світу чуттєвої еротики, блаженства, гармонії і релаксації.

У нашому салоні еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську ми використовуємо унікальну техніку сексуального збудження. Еротичний масаж - це яскраві, барвисті переживання, незвичайно сильне почуття збудження і найсильніша ступінь оргазму, яка недосяжна при звичайному сексі.

Більшість наших нових відвідувачів стають не тільки постійними клієнтами салону еротичного масажу «Egoist» в Дніпропетровську, а й нашими кращими друзями. Книга відгуків нашого масажного салону вміщує вдячні відгуки, визнання і найкращі побажання від гостей з різних міст нашої країни. Іноземні гості, що побували з візитом в нашому місті один раз, мріють знову повернутися в Дніпропетровськ, зайти в наш затишний і надзвичайно комфортний салон і знову зануритися в країну мрій і насолод хоча б на годинку. Чарівно прекрасні дівчата нашого масажного салону «Egoist» в Дніпропетровську запрошують Вас пережити яскраві моменти неймовірної радості і захоплення. Так само радимо звернути увагу на боді масаж і релакс масаж. Ласкаві руки умілих масажисток звільнять вас від повсякденного життя і турбот, знімуть напругу в тілі і душі, відновлять сили, подарують відчуття блаженства і повноти життя.

Ми цінуємо і поважаємо своїх клієнтів і сподіваємося на взаємну повагу до майстрів нашого салону «Egoist»