egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Масаж для подружніх пар

Стоимость: 
1000 грн
Длительность: 
1 година 15 хвилин
Массаж для супружеских пар

Пристрасть завжди є найяскравішим показником будь-яких відносин. З плином часу відносини стають глибшими, а пристрасть вщухає, перетворюючись на щось зовсім інше. Ми допоможемо Вам знову відчути всю глибину виру пристрасті, який зведе Вас з розуму!

Наш салон еротичного масажу пропонує Вам і вашій другій половинці такий вид еротичного масажу, який може поліпшити відносини між вами і відродити колишню пристрасть. Подумайте про те, яка насолода ви обидва отримаєте від цього маленького еротичної пригоди, яке здатне повернути колишню гостроту вашим відносинам. До того ж, з плином часу партнери стають менш уважними один до одного і забувають про особливості один одного. Еротичний масаж допоможе загострити Вашу уважність, і Ви на власні очі побачите, на які дотику реагує Ваш партнер і які ласки йому найбільш приємні. Ви зможете також побачити, які ласки розслаблюють тіло Вашої коханої людини, а які, навпаки, пробуджують бажання. Ви зможете ознайомитися з різними видами дотиків, починаючи від просто ласк і закінчуючи грайливими покусуваннями і ніжними погладжуваннями. Ви можете навіть не підозрювати, скільки чуттєвості і нового бажання може додати еротичний масаж. Він може кардинально урізноманітнити сексуальне життя партнерів і знову роздмухати згасає полум'я пристрасті. Ви зможете і самі навчитися чуттєвим рухам і ніжних дотиків, які здатні звести Вашого улюбленого людини з розуму. Одним з ключових чинників еротичного масажу для пар є інтимність обстановки в наших кімнатах. Тут ви зможете повністю розслабитися і відключитися від всіх турбот зовнішнього світу. Відпочивши і розслабившись на м'яких подушках, Ви відчуєте себе в східній казці, яка наповнена розкішшю, чуттєвими задоволеннями і вишуканими насолодами. Чудові запахи пристрасті збудливого масажу.

Чуттєві і вмілі руху масажисток супроводжуються мелодійною музикою, яка здатна пробудити навіть найглибші варіації пристрасті, приховані в глибині Вашого свідомості. Аромат пахощів витає в повітрі, а світло свічки в аромалампу в поєднанні з чудовим запахом сандалу або іланг-ілангу пробуджують бажання і сексуальність. Наші дівчата зможуть відмінно розслабити Вас і Вашого партнера, натираючи Ваші тіла теплим і пахучим маслом, ковзаючи умілими руками по спині, ногах, животу і грудей. Це сприяє повному розслабленню і релаксації, коли всі проблеми залишаються за дверима нашого салону. Перед сеансом парного масажу можна випити кілька келихів шампанського, яке розслабить вас, і дозволять отримати чуттєве насолоду від самого масажу. Це нове спільне пригода дозволить Вам по-новому поглянути на Ваші відносини, інтимне життя і ті задоволення, які можна отримати!

Допоможе урізноманітнити своє особисте життя, привнести в неї щось нове, цікаве ... Еротичний масаж подружнім парам дозволяє партнерам випробувати новизну моменту, відкрити нові, незвідані сторони у людини, з яким ми практикуємо любовну гру. Цей масаж легкий і чутливий, в його основі лежить загальний розслабляючий масаж умілими руками і не менш майстерними тілами дівчат.

Головна особливість масажу для подружніх пар полягає в тому, що пара отримує додаткові насолоди зі своїм партнером.