egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

Масаж Пані

Стоимость: 
1000 грн
Длительность: 
1 година 15 хвилин
эротический массаж Госпожа в Днепропетровске
Шукаєте гострих відчуттів, приїлися старі традиції і сірі будні? Масаж «Пані» - це ковток неприборканої свіжості і новизни для Вашого відпочинку, для Вашої життя ... Саме для Вас розроблена нова програма рольової гри - масаж Пані.
 
Сувора і непохитна Пані буде господинею цього дійства: доручення, повчання і накази - вона в прямому сенсі змусить Вас відчути задоволення! Вибір виду гри і атрибутики виключно за Вами. Відчуйте себе «рабом», «Слугою» в руках вмілої Пані та господині Вашого неземного релаксу. У Вас є прекрасна можливість трішки побути хлопчиком-пажем для спокусливої ​​спокусниці - Королеви. Ви готові зробити, що завгодно за право поцілувати кінчик ЇЇ туфельки - тоді чекаємо Вас з нетерпінням.
 
Пані ж буде чарівна чудова дівчина масажистка з чудовими артистичними здібностями, яка дозволить грі і Вашим мріям, найпотаємнішим бажанням стати реальністю. Програма передбачає еротичний масаж з елементами домінування. Досить мріяти - салон «Egoist» - це елітний масажний салон для повноцінного відпочинку. У нас Ви знайдете масаж на будь-який смак.