egoist-mass.dp.ua

Эротический массаж в Днепре

VIP Egoist

Стоимость: 
1400 грн
Длительность: 
1 година 30 хвилин

Що для Вас є найвищою точкою задоволення? На сеансі фірмового еротичного масажу «VIP Egoist» Ви зможете випробувати щось нове... емоції і почуття, які полонять, розслаблюють, призводять кожен м'яз Вашого тіла в стан екстазу!

Головна особливість фірмового масажу «VIP Egoist» криється в комплексності Вашого відпочинку! Справжня програма вміщує все найкраще для наших гостей:

  • Розпивання пляшки дорогого шампанського на стадії знайомства з дівчиною-масажисткою;
  • Ви зможете випробувати всю чуттєвість і ніжність французького масажу на собі (солодкі поцілунки, вкриваючі все Ваше тіло, за винятком інтимних зон).
  • Емоційна і фізична розрядка? На сеансі еротичного масажу «VIP Egoist» Ви зможете 2 рази відчути пікову точку насолоди і релаксу!

Розслабтеся в компанії чарівної дівчини (запросіть одну або зразу декількох!), насолодіться професійним масажем голови і обличчя. На наступній стадії Ви зможете споглядати чарівний танець масажистки (все найкраще з програми стрип-щоу)! Далі вона продовжить пестити своє оголене тіло із застосуванням трюків з програми піп-шоу, збуджуючи і загострюючи Вашу фантазію. Еротичний масаж стане завершальною частиною VIP програми, який і подарує такий довгоочікуваний емоційний сплеск.